Domyślny tytuł

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

STARGARD – „Studia w Anglii – YES YOU CAN!”

03/04/2017 @ 11:00 - 12:00

Darmowy

Warto wiedzieć, że:

  • nie ma barier ekonomicznych ani formalnych. Trzeba „tylko” chcieć!!! Zagraniczne studia otwierają zupełnie nowe horyzonty kariery, szczególnie na wyższych stanowiskach w firmach międzynarodowych, które coraz częściej wybierają Polskę jako swoją bazę w Europie Środkowej. W Wielkiej Brytanii polscy studenci mają dostęp do rządowego projektu finansowania czesnego.
  • Brytyjski system edukacji akademickiej opiera się na studiach metodą projektu z małą ilością tradycyjnych zajęć akademickich (jest ich tylko ok. 15 h tygodniowo). Takie  studia rozwijają samodzielność i pomagają nabyć umiejętności cenione na międzynarodowym rynku pracy.
  • organizacja studiów umożliwia studentom bezproblemowe finansowanie własnych wydatków, co powoduje, że na studia w Anglii stać obecnie każdego studenta z Polski.
  • wymagania brytyjskich uczelni są bardzo przyjazne dla studentów z Polski. Oto przykład: matura z języka angielskiego na poziomie rozszerzony min 60% lub 90% na poziomie podstawowym oraz średnia z matury: 60%

OXFORDON Studia w Anglii Centrum Informacyjne w Polsce – bezpłatnie pomagamy w całym procesie rekrutacji od wyboru kierunku i uczelni poprzez złożenie podania, wniosków o dofinansowanie oraz akademik.
Zapraszamy na indywidualne konsultacje podczas targów oraz warsztaty, na których dowiesz się więcej szczegółów, dlaczego warto rozważyć opcję studiowania za granicą.

OXFORDON Studia w Anglii
e-mail: zapytaj@studiawanglii.pl
www.studiawanglii.pl,
www.facebook.com/studiawangliipl

Szczegóły

Data:
03/04/2017
Czas:
11:00 - 12:00
Koszt:
Darmowy

Miejsce

Zespół Szkół numer 2 w Stargardzie
osiedle Zachód B15
Stargard, Zachodniopomorskie 73-110 Polska
+ Google Map

Organizator

Targi EDU DAY
Email:
targi.eduday@gmail.com